Protokół z Konkursu Wielkanocnego na palmę, pisankę i ozdobę
2023-04-03
PROTOKÓŁ
Z KONKURSU WIELKANOCNEGO
NA PALMĘ, PISANKĘ I OZDOBĘ WIELKANOCNĄ
Biłgoraj, 31.03.2023
Komisja w składzie :
- Zofia Nizio – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli
- Dorota Skakuj – Muzeum Ziemi Biłgorajskiej
- Celina Skromak – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju
Po obejrzeniu 148 prac z 12 szkół z terenu Gminy Biłgoraj postanowiła przyznać następujące miejsca:
W kategorii I (przedszkola oraz klasy I-III SP)
PISANKA:
I miejsce:
Mateusz Chojna, kl. II, SP w Bukowej
Antoni Kurzyna, 6 lat, SP w Bidaczowie
II miejsce:
Szymon Grzywna, przedszk., SP w Korytkowie
III miejsce:
Nie przyznano
PALMA:
I miejsce:
Mikołaj Bąk, 5 lat, SP w Bukowej
Kacper Pankowicz, kl. I, SP w Gromadzie
II miejsce:
Klara Tryka, 3-4 lata, SP w Bukowej
Elena Romanik, kl. I, SP w Dereźni
Lilianna Cieślak, kl. II, SP w Gromadzie
III miejsce:
Miłosz Kaczor, 3-4 lata, SP w Bukowej
Wyróżnienie:
Hanna Rząd, kl. II, SP w Ciosmach
Hubert Rząd, kl. I, SP w Ciosmach
Aleksandra Burdzań, kl. 0, SP w Bukowej
Nikola Solak, kl. I, SP w Smólsku
Olga Małysza, przedszk., SP w Korytkowie
Ozdoba:
I miejsce:
Malwina Pietrzak, 4 lata, SP w Korczowie
Jakub Bucior, kl. II, SP w Ciosmach
Jakub Dziduch, kl. II, SP w Smólsku
Mateusz Paczos, kl. I, Wola Dereźniańska
Hanna Ziomek, kl. III, SP w Smólsku
II miejsce:
Alicja Micyk, kl. III, SP w Smólsku
Błażej Szymczak, kl. III, SP w Woli Dereźniańskiej
Julia Król, kl. III, SP w Dąbrowicy
Jan Malinger, kl. I, SP w Dereźni
III miejsce:
Wojciech Jagiełlo, kl. I, SP w Hedwiżynie
Ksawery Mruk, kl. I, SP w Smólsku
Dominik Kniaź, 6 lat, SP w Bidaczowie
Patryk Kowal, kl. 0, SP w Dąbrowicy
Wyróżnienie:
Błażej Łukasik, kl. III, SP w Hedwiżynie
Szymon Pińciurek, kl. I, SP w Hedwiżynie
Gabriel Czaban, 3-4 lata, SP w Hedwiżynie
Ignacy Mucha, kl. I, SP w Ciosmach
Natalia Wolanin, kl. I, SP w Soli
Oskar Mruk, 5-6 lat, SP w Smólsku
Eryk Szymczak, kl. I, SP w Woli Dereźniańskiej
Wiktoria Dyjach, 6 lat, SP w Korytkowie
Oliwia Dyjach, 6 lat, SP w Korytkowie
Dagmara Łęcka, kl. I, SP w Korytkowie
Kaja Skubis, 6 lat, SP w Gromadzie
Michał Stec, 6 lat, SP w Gromadzie
Nikola Różyńska, 6 lat, SP w Gromadzie
W kategorii II (klasy IV – VIII)
PISANKA:
I miejsce:
Wiktoria Maik, kl.V, SP w Korytkowie
Karolina Pankowicz, , kl. IV, SP w Gromadzie
II miejsce:
Emilia Igras, kl. VII, SP w Hedwiżynie
III miejsce:
Zuzanna Wasąg, kl. IV, SP w Dąbrowicy
Wyróżnienie:
Hanna Jargieło, kl. V, SP w Hedwiżynie
Oliwia Bielec, kl. V, SP w Hedwiżynie
Jakub Skubisz, kl. VI, SP w Hedwiżynie
Damian Kołcon, Kl. VI, SP w Hedwiżyn
PALMA:
I miejsce:
Michał Tutka, kl. VIII, SP w Soli
Michał Bąk, kl. IV, SP w Bukowej
II miejsce:
Emilia Stós, kl. VII, SP w Soli
Karolina Stós, kl. V, SP w Soli
III miejsce:
Agata Okoń, kl. VII, SP w Smólsku
Rafał Minkiewicz, kl. VI, SP w Smólsku
Iga Szymczak, kl. VI, SP w Woli Dereźniańskiej
Ozdoba:
I miejsce:
Malwina Kowalska, kl. IV, SP w Smólsku
Mateusz Król, kl. VI, SP w Dąbrowicy
Ernest Galant, kl. V, SP w Korczowie
II miejsce:
Mikołaj Więcław, kl. VII, SP w Bidaczowie
III miejsce:
Adam Romaniak, kl. IV, SP w Korczowie
Wyróżnienie:
Zuzanna Małysza, kl. VI, SP w Bukowej
Pola Kozak, kl. VI, SP w Smólsku
Julia Ulidowska, kl. VI, SP w Woli Dereźniańskiej
Oliwia Rzeźnik, kl. V, SP w Woli Dereźniańskiej