Zorza z widowiskiem na Dniu Kobiet w Łukowej

2023-03-13

12 marca w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej zorganizowano Dzień Kobiet. Odbył się ph. „Piękna Jesteś”. Na zaproszenie organizatorów w części artystycznej wystąpił zespół „Zorza” z Dereźni.

Salę widowiskową  ośrodka kultury wypełnili mieszkańcy gminy Łukowa. Dla wszystkich przybyłych Pań były przygotowane słodkości i kwiaty, a w programie zaprezentowały się dzieci i młodzież działające przy GOK w Łukowej. Były występy wokalne, muzyczne i taneczne. Zaśpiewał Chór „Harmonia” i zespoły wokalne, wystąpił zespół muzyki dawnej oraz zespół tańca współczesnego.

Z widowiskiem obrzędowym „Na przednówku” zaprezentował się Zespół „Zorza” z Dereźni. Spektakl się spodobał i został bardzo ciepło przyjęty przez zgromadzoną w GOK publiczność, a co zabawniejsze sceny witane były salwami  szczerego śmiechu, którego nam wszystkim tak bardzo potrzeba.

• Zorza z widowiskiem na Dniu Kobiet w Łukowej