Grant na Biłgorajskie śpiewanie

2024-06-10

Konkurs Grantowy "Działaj Lokalnie" w 2024 roku został rozstrzygnięty. Dotacje na łączną kwotę 55.250 zł otrzymało 13 grantobiorców, w tym Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju.

Podpisanie umów odbyło się 7 czerwca 2024r. w siedzibie Fundacji FLZB. Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju otrzymał granta w wysokości 5 000 zł. na realizację zadania pt. Biłgorajskie śpiewanie. Projekt będzie realizowany w Dereźni Solskiej i Woli Dereźniańskiej i obejmie dwie grupy docelowe: grupę dorosłych i uczniów szkoły podstawowej. Polegał będzie na realizacji warsztatów białego śpiewu.

Konkurs dofinansowano ze środków: Programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce, Gminę Miasto Biłgoraj, Gminę Biłgoraj i Gminę Księżpol.

• Grant na Biłgorajskie śpiewanie