Wyniki Konkursu Wielkanocnego

2021-03-26

26 marca 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Biłgoraju rozstrzygnięto Konkurs Wielkanocny na palmę, pisankę i ozdobę wielkanocną.

Komisja w składzie : 1 ) Dorota Skakuj - Muzeum Ziemi Biłgorajskiej 2) Zofia Nizio – dyr. Gminnej Biblioteki Publicznej w Biłgoraju z/s w Soli 3 ) Jerzy Odrzywolski – st. instruktor ds. animacji kulturalnej po obejrzeniu 193 prac w dwóch kategoriach z 11 szkół z terenu Gminy Biłgoraj, komisja postanowiła przyznać następujące miejsca: W kategorii I (przedszkola oraz klasy I-III Szkoły Podstawowej) – pisanka: 1 . Mateusz Chojna kl. I SP w Bukowej 2. Wiktoria Maik kl. III SP w Korytkowie Dużym 3. Zuzanna Wasąg kl. II Oddział zamiejscowy w Ciosmach Szymon Grzywna 3-4 latki SP w Korytkowie Dużym Palma: 1. Aleksandra Zygmunt kl. II SP w Korytkowie Dużym Krzysztof Zakrzewski kl. III SP w Bukowej Karol i Jakub Zwolak 3-4 latki SP w Korytkowie Dużym Adam Dzido kl. II SP w Woli Dereźniańskiej 2. Patryk Brytan kl.II SP w Korytkowie Dużym Hanna Myszak kl. II SP w Bukowej Daniel Żołnierczyk kl. II SP w Korytkowie Dużym Klara Kurzyna Oddział przedszkolny SP w Woli Dereźniańskiej 3. Sikorski Paweł Oddział przedszkolny SP w Korytkowie Dużym Sikorski Adam Oddział przedszkolny SP w Korytkowie Dużym Maksymilian Myszak Oddział przedszkolny SP w Bukowej Hanna Rząd 7 lat Oddział zamiejscowy w Ciosmach Kacper Pankowicz Oddział przedszkolny SP w Gromadzie Amelia Kawa kl. III SP w Woli Dereźniańskiej Filip Bednarczyk kl. I SP w Woli Dereźniańskiej Ozdoba: 1. Sylwia Sobaszek kl. II SP w Gromadzie Iga Blicharz 3-4 latki SP w Dąbrowicy Dominik Różański kl. II SP w Korytkowie Dużym Weronika Moskal kl. III SP w Dereźni Karol Wlaź Oddział przedszkolny SP w Woli Dereźniańskiej Jakub Bednarz 6 lat SP w Gromadzie 2. Julia Król kl. I SP w Dąbrowicy Eryk Szymczak Oddział przedszkolny SP w Woli Dereźniańskiej Lena Gontarz kl. 0 Oddział zamiejscowy w Ciosmach Ignacy Mucha 5 lat Oddział zamiejscowy w Ciosmach 3. Michał Borek kl. III SP w Hedwiżynie Mateusz Paczos Oddział przedszkolny SP w Woli Dereźniańskiej Bartek Rymarz kl. III SP w Starym Bidaczowie Kacper Waluda 5 lat SP w Starym Bidaczowie Wojciech Szpot Oddział przedszkolny SP w Korytkowie Dużym W kategorii II (klasy IV – VIII Szkoły Podstawowej) - pisanka: 1. Damian Rapa kl. VI SP w Gromadzie Michał Pankowicz kl. VII SP w Gromadzie Maja Unger kl. VII SP w Hedwiżynie Jakub Skubisz kl. IV SP w Hedwiżynie 2. Krystian Kaczor kl. VII SP w Bukowej Nikodem Kaczor kl. VI SP w Bukowej Julia Wasąg kl. VII SP w Dąbrowicy 3. Aleksandra Kurp kl. VII SP w Dąbrowicy Róża Bukowińska kl. V SP w Woli Dereźniańskiej Palma: 1. Bartosz Kaczor kl. VII SP w Bukowej Bartłomiej Kaczor kl. IV ZSPiP w Soli Jagoda Pawlos kl. VII SP w Korytkowie Dużym Milena Pawlos kl. VII SP w Korytkowie Dużym Katarzyna Rączka kl. VII SP w Woli Dereźniańskiej 2. Maja Zakrzewska kl. IV SP w Bukowej Jan Ćwikła kl. VII SP w Starym Bidaczowie Klaudia Dragańczuk SP w Korczowie Alicja Socha kl. IV SP w Dąbrowicy Filip Andrzejewski kl. VII SP w Korytkowie Dużym Szymon Surmanowicz kl. VI ZSPiP w Soli 3. Michał Moskal kl. VI SP w Dereźni Gabriela Wolanin kl. VI SP w Woli Dereźniańskiej Karol Łuczyn kl. VII ZSPiP w Soli Paweł Brodziak kl. IV SP w Korczowie Michał Tutka kl. V ZSPiP w Soli Paweł Szabat kl. VII SP w Starym Bidaczowie Kamil Dragańczuk SP w Korczowie Ozdoba: 1. Bartłomiej Kowal kl. VII SP w Smólsku Mateusz Król kl. IV SP w Dąbrowicy 2. Szymon Surmanowicz kl. VI ZSPiP w Soli Zuzanna Małysza kl. IV SP w Bukowej Agata Paczos kl. VI SP w Woli Dereźniańskiej 3. Zuzanna Rymarz kl. VII SP w Starym Bidaczowie Jakub Stręczywilk kl. VII SP w Gromadzie Sara Brodziak kl. VII SP w Gromadzie Iga Szymczak kl. IV SP w Woli Dereźniańskiej Za podtrzymywanie tradycji wielkanocnych pięknie dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu, a tegorocznym laureatom serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy za udział w konkursie będą do odebrania w Waszych szkołach w okresie poświątecznym. O dokładnym terminie poinformują Was szkolni opiekunowie.

• Wyniki Konkursu Wielkanocnego