Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie

2021-01-29

29 stycznia na zaproszenie Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej wziął udział w nagraniach Koncertu kolęd. Celem Koncertu było połączenie tradycji ze wspólczesnością. Z kazdym zespołem ludowym lub solistą wystąpili młodzi utalentowani artyści z woj. lubelskiego przy akompaniamencie dziewięcioosobowego zespołu. Panowie z Bukowej wystapili z Alicją Dziurdziak pochodzacą z Łukowa, uczestniczką Szansy na Sukces w TVP2, pierwszej edycji The Voice Kids oraz laureatką wielu konkursów wokalnych. W minionym roku wydała swój debiutancki singiel "Będziesz". Było to dla zespołu nowe doświadczenie oraz ogromne wyróżnienie. Nagranie będzie można zobaczyć na kanale Youtube Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

• Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie