2020-12-14

PROTOKÓŁ Z KONKURSU BOŻONARODZENIOWEGO NA OZDOBY ŚWIĄTECZNE DLA PRZEDSZKOLI I SZKÓŁ PODSTAWOWYCH Z TERENU GMINY BIŁGORAJ,

14.12.2020 r. Komisja w składzie : 1. Dorota Skakuj – Muzeum Ziemi Biłgorajskiej 2. Celina Skromak – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju 3. Irmina Ziętek - Instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju po obejrzeniu 99 prac postanowiła nagrodzić następujące osoby:

W kategorii I:

I miejsce: Maksymilian Gol, przedszkole, Wola Dereźniańska, Zuzanna Wasąg, kl. II, SP w Ciosmach, Patryk Brytan, kl. II, SP w Korytkowie Dużym, Julia Król, kl. I, SP w Dąbrowicy

II miejsce: Aleksandra Gajaszek, przedszkole, Wola Dereźniańska, Mateusz Paczos, przedszkole, Wola Dereźniańska, Adam Dzido, kl. II, SP w Woli Dereźniańskiej Blanka Harasiuk, przedszkole (5 lat), Hedwiżyn, Wiktoria Szabat, przedszkole (6 lat), Hedwiżyn, Emilia Różańska, przedszkole (4 lata), Korytków Duży, Hanna Wawszczak, kl. III, SP w Korytkowie Dużym, Dominik Różański, kl. II, SP w Korytkowie Dużym, Antoni Dyniec, przedszkole, SP w Bukowej, Michał Moskal, SP w Dereźni.

III miejsce: Artur Schab, przedszkole, Wola Dereźniańska, Jakub Bednarczyk, przedszkole, Wola Dereźniańska, Filip Bednarczyk, kl. I, SP w Woli Dereźniańskiej, Rozalia Nowak, przedszkole (4 lata), Ciosmy, Alicja Mierzwa, kl. I, SP w Soli, Jan Myszak, przedszkole (3 lata), Korytków Duży, Karol i Jakub Zwolak, przedszkole (3 lata), Korytków Duży, Weronika Moskal, kl. III, SP w Dereźni, Julita Karolak, kl. III, SP w Dereźni, Nikola Maziarczyk, kl. 0, SP w Dąbrowicy, Iga Blicharz, przedszkole (4 lata), Dąbrowica, Weronika Bednarz, przedszkole (3-4 lata), Gromada.

Wyróżnienie: Michał Bednarz, przedszkole, Wola Dereźniańska, Karol Wlaź, przedszkole, Wola Dereźniańska, Lena Wujec, przedszkole (6 lat), Hedwiżyn, Natalia Wolanin, przedszkole (6 lat), Hedwiżyn, Jakub Marzec, przedszkole (6 lat), Hedwiżyn, Wojciech Hanas, przedszkole (6 lat), Korczów, Milena Grab, kl. II, SP w Ciosmach, Ignacy Mucha, przedszkole (5 lat), Ciosmy, Lena Gontarz, kl. 0, SP w Ciosmach, Jakub Bucior, kl. 0, SP w Ciosmach, Hanna Rząd, kl. 0, SP w Ciosmach, Karolina Stós, kl. III, SP w Soli, Bartłomiej Kmieć, kl. III, SP w Soli, Wiktoria Żerebiec, kl. II, SP w Soli, Wojciech Kulik, kl. II, SP w Soli, Kamila Rak, kl. II, SP w Soli, Anna Mendel, kl. I, SP w Soli, Natalia Mazur, kl. III, SP w Korytkowie Dużym, Michał Kusz, kl. III, SP w Korytkowie Dużym, Julia Myszak, przedszkole (4 lata), Korytków Duży, Tomasz Paśnik, przedszkole (4 lata), Korytków Duży, Bartek Dycha, przedszkole (5 lat), Korytków Duży, Adam Sikorski, przedszkole, Korytków Duży, Paweł Sikorski, przedszkole, Korytków Duży, Jakub Czyż, przedszkole (6 lat), Korytków Duży, Emilia Skiba, przedszkole (5 lat), Korytków Duży, Wojciech Szpot, przedszkole (5 lat), Korytków Duży, Krzysztof Zakrzewski, kl. III, SP w Bukowej, Hanna Myszak, kl. II, SP w Bukowej, Maksymilian Myszak, przedszkole, Bukowa, Natalia Myszak, przedszkole, Bukowa, Natalia Ryczko, kl. III, SP w Dereźni, Iga Ćwikła, kl. III, SP w Dereźni, Nela Rapa, kl. III, SP w Dereźni, Laura Głaz, kl. III, SP w Dereźni, Gabriela Kapka, kl. 0, SP w Dąbrowicy, Juliusz Bazylak, przedszkole (4 lata), Dąbrowica, Ada Kamińska, przedszkole (3 lata), Dąbrowica, Zofia Kamińska, przedszkole (4 lata), Dąbrowica, Michał Marzec, kl. 0, SP w Dąbrowicy, Lena Oleszek, kl. I, SP w Gromadzie, Kaja Skubus, przedszkole (3-4 lata), Gromada, Zuzanna Obszyńska, kl. I, SP w Gromadzie, Laura Bednarz, przedszkole (3-4 lata), Gromada, Izabela Bednarz, kl. 0, SP w Gromadzie, Hanna Szuper, przedszkole (3-4 lata), Gromada Michał Stec, przedszkole (3-4 lata), Gromada, Jakub Bednarz, przedszkole (6 lat), Gromada.

W kategorii II:

I miejsce: Borys Gol, kl. IV, SP w Woli Dereźniańskiej, Katarzyna Rączka, kl. VII, SP w Woli Dereźniańskiej, Paweł Grabias, kl. V, SP w Korczowie, Maja Rybak, kl. IV, SP w Soli, Julia Wasąg, kl. VII, SP w Dąbrowicy, Mateusz Król, kl. IV, SP w Dąbrowicy.

II miejsce: Wojciech Koper, kl. IV, SP w Soli, Aleksandra Myszak, kl. VIII, SP w Bukowej, Bartosz Kaczor, kl. VII, SP w Bukowej, Adam Minkiewicz, kl. V, SP w Smólsku.

III miejsce: Agata Paczos, kl. VI, SP w Woli Dereźniańskiej, Emilia Grabias, kl. VI, SP w Korczowie, Katarzyna Grabias, kl. IV, SP w Korczowie.

Wyróżnienie: Sara Pułapa, kl. VII, SP w Woli Dereźniańskiej, Julita Ulidowska, kl. IV. SP w Woli Dereźniańskiej, Karolina Woźnica, kl. VII, SP w Korczowie, Martyna Grabias, kl. VII, SP w Korczowie, Emilia Stós, kl. V, SP w Soli, Natalia Brytan, kl. IV, SP w Korytkowie Dużym, Zuzanna Małysza, kl. IV, SP w Bukowej, Dawid Małek, kl. VI, SP w Bukowej, Maja Zakrzewska, kl. IV, SP w Bukowej, Natalia Bździuch, kl. IV, SP w Dereźni, Wiktoria Głaz, kl. IV, SP w Dereźni, Karolina Wlaź, kl. IV, SP w Dąbrowicy.

• Rozstrzygnięcie Konkursu Bożonarodzeniowego na ozdoby świąteczne dla uczniów Szkół Podstawowych z terenu Gminy Biłgoraj