Protokół z Konkursu Plastyczno - Fotograficznego

2020-11-26

PROTOKÓŁ Z ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO „Europejskie przemiany w moim regionie” widziane oczami dzieci i młodzieży. Komisja konkursowa obradowała w dniu 5 listopada 2020 r. w składzie: 1. Celina Skromak – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju 2. Alina Bartnik – Kierownik Referatu ds. Inwestycji w Urzędzie Gminy Biłgoraj 3. Irmina Ziętek – Instruktor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju 4. Grzegorz Szkutnik – Członek Zarządu Okręgu Roztoczańsko-Podkarpackiego Związku Polskich Fotografów Przyrody Podczas oceniania prac Komisja brała pod uwagę niżej wymienione kryteria: zgodność pracy z tematem konkursu, oryginalność i pomysłowość, estetyka wykonania pracy, walory artystyczne (kompozycja, gama kolorystyczna, technika wykonania).

Po obejrzeniu 19 prac zgłoszonych w kategorii klas I-V Komisja postanowiła przyznać 8 równorzędnych nagród dla następujących osób:  Zuzanna Małysza, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Bukowej, Laura Kaczor, kl. I, Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, Anna Sędłak, kl. III, Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, Nela Rapa, kl. III, Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, Bartłomiej Kołodziej, kl. III, Szkoła Podstawowa w Korczowie, Filip Bednarczyk, kl. I, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Adam Dzido, kl. II, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Borys Gol, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej.

Ponadto Komisja postanowiła wyróżnić następujących uczniów: Maja Zakrzewska, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Bukowej,  Karolina Wlaź, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy, Patryk Brytan, kl II, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym, Maja Małysza, kl. II, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym, Wiktor Myszak, kl. II, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym, Krzysztof Rawiak, kl. II, Szkła Podstawowa Korytkowie Dużym, Dominik Różański, kl. II, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym, Błażej Wawszczak, kl. II, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym, Daniel Żołnierczyk, kl. II, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym, Aleksandra Zygmunt, kl. II, Szkoła Podstawowa w Korytkowie Dużym,  Róża Bukowińska, kl. V, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej.

Po obejrzeniu 7 zestawów fotografii zgłoszonych w kategorii klas VI-VIII Komisja postanowiła przyznać 7 równorzędnych nagród dla następujących osób: Bartosz Kaczor, kl. VII , Szkoła Podstawowa w Bukowej, Katarzyna Bielak, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, Kacper Charkot, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej, Laura Rapa, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Dereźni Solskiej 5. Agata Paczos, kl. VI, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej 6. Sara Pułapa, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej, Katarzyna Rączka, kl. VII, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej.

Komisja i Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom za wykonanie pięknych prac. Słowa podziękowania kierują również do nauczycieli, którzy zachęcili swoich wychowanków do udziału w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania zainteresowań plastycznych i fotograficznych!

• Protokół z Konkursu Plastyczno - Fotograficznego