Koncert Cecyliański Chórów Ziemi Biłgorajskiej

2019-11-24

W minioną niedziele tj. 24 listopada 2019r. Chóry Ziemi Biłgorajskiej spotkały się na corocznym Koncercie ku swojej Patronki Św. Cecylii. W tym roku Koncert odbył się w Kościele pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju. W Koncercie wzięli udział: Chór Cordis parafii pw. WNMP i św. Trójcy w Biłgoraju, Chór Cantate Deo parafii pw. św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, Chór parafii pw. św. Jana Nepomucena oraz Miejsko – Gminnego Ośrodka Kultury we Frampolu, Chór parafii pw. św. Jerzego w Biłgoraju, Chór „Noster” parafii pw. św. Bartłomieja w Goraju, Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej Echo oraz Chór parafii pw. MBB w Korytkowie Dużym i Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju. Każdy z Chórów wykonał po 3 pieśni a na zakończenie wszystkie chóry wspólnie zaśpiewały Hymn do Św. Cecylii i Chryste króluj, Chryste zwyciężaj. Organizatorami koncertu było Biłgorajskie Centrum Kultury, Towarzystwo Przyjaciół Chóru Męskiego Ziemi Biłgorajskiej „ECHO” oraz chóry parafialne z Biłgoraja.

• Koncert Cecyliański Chórów Ziemi Biłgorajskiej