Powiatowe sukcesy szkolnych teatrzyków z Gromady, Smólska i Korytkowa Dużego

2018-04-12

W dniach 10 i 11 kwietnia w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbywał się XIX Powiatowy Przegląd Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych. Wśród 11 zespołów teatralnych, które wzięły udział w przeglądzie teatralnym w Tarnogrodzie zaprezentowały się 4 teatrzyki z gminy Biłgoraj, laureaci Międzyszkolnych Konfrontacji Teatralnych 2018 w Smólsku: teatrzyk z Gromady, Smólska, Soli i Korytkowa Dużego.

Miło nam poinformować, że na finał wojewódzki - Festiwal Najciekawszych Widowisk w Lublinie zakwalifikowały się wyłącznie teatrzyki z gminy Biłgoraj: teatrzyk szkolny z Gromady, Smólska i Korytkowa Dużego. Smólsko i Korytków Duży w kategorii teatrów dziecięcych, natomiast Gromada (uczniowie gimnazjum) w kategorii teatry młodzieżowe.

Serdecznie gratulujemy, trzymamy kciuki za naszych aktorów i życzymy dalszych sukcesów !!!

• Powiatowe sukcesy szkolnych teatrzyków z Gromady, Smólska i Korytkowa Dużego