Konkurs Bożonarodzeniowy "Na tradycyjne ozdoby świąteczne"
2017-12-18
W kategorii I (przedszkola, uczniowie klas I – III szkoły podstawowej)
I Nagrody otrzymali:
Maja Grabias, kl. II, SP w Woli Dereźniańskiej
Mateusz Król, kl. I, SP w Dąbrowicy
Aleksandra Odrzywolska, kl. III, SP w Korytkowie Dużym
Maja Łyp, kl. I, SP w Korytkowie Dużym
Wiktoria Szwedo, kl. , SP w Korytkowie Dużym
Klaudia Mazur, kl. III, SP w Korytkowie Dużym
II Nagrody:
Martyna Grabias, kl. III, SP w Soli
Lidia Maciocha, przedszkole, Dąbrowica
Julia Król, przedszkole, Dąbrowica
Zuzanna Małysza, kl. I, SP w Bukowej
III Nagrody:
Damian Rapa, kl. III, SP w Gromadzie
Karolina Pankowicz, kl. 0, SP w Gromadzie
Adam Dzido, przedszkole, Wola Dereźniańska
Wiktoria Sobień, kl. II, SP w Bidaczowie
Bartłomiej Kołodziej, przedszkole, Korczów
Hanna Myszak, przedszkole, Bukowa
Maria Grabek, kl. II, SP w Smólsku
Adam Minkiewicz, kl. II, SP w Smólsku
Wyróżnienia:
Maksymilian Nalepa, kl. III, SP w Ciosmach
Anna Radawiec, kl. II, SP w Dąbrowicy
Szymon Obszański, przedszkole, Dąbrowica
Bartosz Buczek, przedszkole, Dąbrowica
Wiktoria Kuryło, przedszkole, Dąbrowica
Piotr Malec, przedszkole, Dąbrowica
Andrzej Wojtkowski, kl..., SP w Korytkowie Dużym
Natalia Bździuch, kl. I, SP w Dereźni
Milena Markowicz, kl.0, SP w Smólsku
Julia Micyk, kl. Kl. I, SP w Smólsku
W kategorii II (klasy IV – VII szkoła podstawowa, gimnazjum)
I nagrody otrzymali:
Alicja Surmanowicz, kl. VI, SP w Soli
Milena Myszak, kl. IV, SP w Soli
Aleksandra Rataj, kl. V, SP w Soli
Kinga Kapuśniak, kl. VII, SP w Smólsku
II Nagrody:
Magdalena Król, kl. VII, SP w Gromadzie
Barbara Piestrzeniewicz, kl. IV, SP w Smólsku
Natalia Tutka, kl. V, SP w Soli
Justyna Mazurek, kl. II, gimnazjum w Hedwiżynie
Joanna Grabias, kl. VII, SP w Korczowie
Monika Dziduch, kl. III, gimnazjum w Korczowie
III Nagrody:
Amelia Grab, kl. VI, SP w Dąbrowicy
Milena Pawlos, kl. IV, SP w Korytkowie
Klaudia Zygmunt, kl. III, gimnazjum w Bukowej
Wyróżnienia:
Wiktoria Grabowska, kl. IV, SP w Soli
Aleksandra Kurp, kl. IV, SP w Dąbrowicy
Dawid Dziura, kl. V, SP w Dąbrowicy
Julia Wasąg, kl. IV, SP w Dąbrowicy
Jakub Bździuch, kl. IV, SP w Dąbrowicy
Milena Bąk, kl. VI, SP w Bukowej
Dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu Bożonarodzeniowego, a laureatom serdecznie gratulujemy. Pracami konkursowymi zostanie udekorowana choinka i Sala Konferencyjna w Urzędzie Gminy Biłgoraj.