Cecyliańskie śpiewanie w Zwierzyńcu

2016-11-28

Chór z Korytkowa tym razem zaśpiewał w Zwierzyńcu.

Na zaproszenie Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej w Zwierzyńcu Chór z Korytkowa Dużego wystąpił w przeglądzie chórów pt. "Cecyliańskie śpiewanie" , który odbył się w Kościele p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Zwierzyńcu. Był to pierwszy taki przegląd zorganizowany przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Zwierzyńcu.  W przeglądzie wzięło udział sześć chórów: Chór Ziemi Zamojskiej "Contra", Chór "Cantate Deo" parafii p.w. Św. Marii Magdaleny w Biłgoraju, Chór Kameralny parafii p.w. Św.Jerzego w Biłgoraju, Chór parafii p.w. Matki Bożej Królowej Polski w Zwierzyńcu, Chór "Cantata" działajacy przy Centrum Kultury w Zwierzyńcu oraz Chór parafii p.w. Matki Bożej Bolesnej w Korytkowie Dużym. Każdy z chórów wykonał po trzy utwory.

• Cecyliańskie śpiewanie w Zwierzyńcu