Bezpieczne przedszkolaki

2016-04-29

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców Gminy Biłgoraj, Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju zorganizował konkurs plastyczny pt. "Bezpieczne dziecko". Konkurs przeprowadzono 12 kwietnia b.r. dla dzieci 3-4 letnich uczęszczających do odzdziału przedszkolnego w Zespole Szkół w Soli.

Przedszkolaki, po wysłuchaniu pogadanki przeprowadzonej przez panią przedszkolankę Joannę Koper, przelewały swoją wiedzę na papier i malowały prace nt. bezpieczeństwa dzieci w szkole, w domu, na placu zabaw, na podwórku i na ulicy. W ten sposób powstały kolorowe obrazki o bezpiecznych zachowaniach widziane oczami maluchów. Każde dziecko za wykonaną pracę zostało nagrodzone nagrodą książkową i pamiątkowym dyplomem za udział w konkursie.

Nagrody w konkursie zostały sfinansowane przez PZU Odzdział w Biłgoraju na podstawie wniosku na realizację zadania prewencyjnego dla placówki oświatowej złożonego przez Gminny Ośrodek Kultury w Biłgoraju. Dyplomy i nagrody  wręczyła przedszkolakom 29 kwietnia 2016r. Celina Skromak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Biłgoraju.

• Bezpieczne przedszkolaki