Nagrodzeni w konkursie świątecznym

2015-12-14

W dniu 14 grudnia 2015r. odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury w Bilgoraju  rozstrzygnięcie Konkursu Bożonarodzeniowego na tradycyjne ozdoby świąteczne dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów z terenu Gminy Biłgoraj.

Komisja w składzie: Dorota Skakuj – Dyrektor Muzeum Ziemi Biłgorajskiej i Zofia Nizio – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej z/s w Soli po obejrzeniu 157 prac postanowiła nagrodzić następujące osoby. W kategorii: przedszkole, oddziały przedszkolne, klasy I – III  za ozdoby tradycyjne I nagrody otrzymali: Maja Grabias, SP           w Woli Dereźniańskiej, Katarzyna Ciosmak, SP w Bidaczowie i Maja Zakrzewska, SP w Bukowej, II nagrody: Kacper Dycha, SP w Korytkowie Dużym, Damian Rapa, SP           w Gromadzie, III nagrody:  Roksana Welc, SP w Bidaczowie i Krystian Kaczor, SP w Bukowej. Wyróżniono: pracę zbiorową z Ogniska Artystycznego w Soli, Aleksandrę Odrzywolską , SP w Korytkowie Dużym, Adama Minkiewicza, SP w Smólsku, Macieja Małka, SP w Bukowej. W kategorii ozdoby artystyczne -  I miejsce: Agata Paczos, SP      w Woli Dereźniańskiej, Jakub Budzyński, SP w Korczowie (3-4 lata), Aleksandra Kurp, SP w Ciosmach i Dominik Bielak, SP w Dąbrowicy. II miejsce: Lena Wolanin, SP          w Woli Dereźniańskiej, Nataniel Kwapisz, SP w Korczowie (3-4 lata), Julia Wasąg, SP w Ciosmach, Barbara Piestrzeniewicz, SP w Bidaczowie, Sandra Małek, SP                  w Korytkowie Dużym, Agata Okoń, SP w Smólsku, Krzysztof Zakrzewski, SP w Bukowej i Zuzanna Romaniak, SP w Korczowie (3-4 lata), III miejsce: Julia Ulidowska, SP           w Woli Dereźniańskiej, Bartłomiej Kołodziej, SP w Korczowie (3-4 lata), Mateusz Pińciurek, SP w Hedwiżynie, Milena Pawlos, SP w Korytkowie Dużym, Dominik Małysza, SP w Korytkowie Dużym, Adam Stawarski, SP w Korytkowie Dużym, Bartosz Buczek, SP w Dąbrowicy (przedszkole), Łucja Obszańska, SP w Dąbrowicy (przedszkole). Wyróżnienie: Zuzanna Grabias, SP w Korczowie (3-4 lata), Szymon Pyć, SP w Korczowie (3-4 lata), Maja Rataj, SP w Ciosmach, Karol Dziduch, SP w Dereźni, Weronika Szewc, SP w Dąbrowicy, Paweł Stawarski, SP w Korytkowie Dużym, Sebastian Wilkos, SP w Dąbrowicy,  Piotr Radzik, SP w Smólsku, Martyna Paluch, SP w Smólsku, Radosław Bargiel, SP w Gromadzie, Julia Surma, SP w Gromadzie i Aleksandra Myszak, SP w Bukowej.  W kategorii: klasy IV– VI i gimnazjum  za ozdoby tradycyjne:           I nagroda: Alicja Surmanowicz, ZS w Soli,  II nagroda: Wiktoria Łukasik, Gimnazjum w Hedwiżynie i Zuzanna Rapa, ZSPiG w Gromadzie. III nagroda: Wiktoria Marzec, SP        w Smólsku i  Julia Małek, ZSPiG w Bukowej. Wyróżnienie: Antoni Myszak, ZSPiG w Bukowej. Ozdoby artystyczne: I miejsce - Klaudia Maciocha, ZSPiG w Dereźni, Amelia Mielnik, ZSPiG w Dereźni i  Amelia Grab, ZSPiG w Dąbrowicy. II miejsce: Konrad Małek, ZSPiG w Korytkowie Dużym, Natalia Karp, ZSPiG w Bukowej, Joanna Grabias, Martyna Grabias, ZSPiG w Korczowie. III miejsce: Wojciech Niemiec, ZSPiG w Dereźni, Magdalena Remiśko, SP w Bidaczowie i Kornelia Kaczor, ZS w Soli. Najserdeczniejsze gratulacje:)

• Nagrodzeni w konkursie świątecznym