Powiatowy Dzień Twórcy Kultury w Biłgoraju

2015-10-15

Powiatowy Dzień Twórcy Kultury odbył się w czwartek 15 października 2015r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.  Starosta Biłgorajski Marian Tokarski uhonorował statuetkami Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej, panią Helenę Skwarek, kierownika zespołu ze Starego  Bidaczowa i i panią Zofię Sławińską - Wasąg, kierownika zespołu "Stok"  z Hedwiżyna. Starosta podziękował twórcom za działalność artystyczną, wkład w tworzenie współczesnej kultury i kultywowanie tradycji na terenie Powiatu Biłgorajskiego oraz promowanie Ziemi Biłgorajskiej. Wszyscy wyróżnieni otrzymali pamiątkowe imienne podziękowania i albumy Natura Powiatu Biłgorajskiego.  Męski Zespół Śpiewaczy z Bukowej tworzą: Krzysztof Malec, Piotr Ostrowski, Henryk Głowa, Stanisław Portka, Józef Małysza, Tadeusz Małysza i Jerzy Odrzywolski. Gratulacje dla wszystkich nagrodzonych!

• Powiatowy Dzień Twórcy Kultury w Biłgoraju