Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej w BCK

2013-09-27

W dniach 27-29 września 2013 r. odbyły się w Biłgorajskim Centrum Kultury kolejne Spotkania z Poezję Śpiewaną i Piosenką Autorską. Były to 25 jubileuszowe spotkania.

Piątkowy koncert inauguracyjny, wyreżyserowany przez Andrzeja Głowackiego, odbywał się pod nazwą Srebrne Wesele. W koncercie tym można było posłuchać laureatów minionych 24 lat. Na scenie w Biłgorajskim Centrum Kultury można było  zobaczyć także Teatr Poezji i Piosenki, Chór Męski Ziemi Biłgorajskiej "Echo" i Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej. Nasz zespół uświetniał jubileuszowe 20 spotkania z poezją i w tym roku również na zaproszenie organizatorów wystąpił w koncercie inauguracyjnym. Panie przygotowały na tę okazję przyśpiewki weselne i dwa utwory ze swojego bogatego repertuaru.

• Zespół Śpiewaczy z Rudy Solskiej w BCK